Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Sport na żywo w internecie

Podziel się

Dla każdego prawdziwego kibica nie ma większej satysfakcji niż oglądanie ulubionej drużyny zmagającej się w futbolowym pojedynku. Co jednak, jeśli nie mamy możliwości obejrzenia meczu w telewizji?

Darmowe mecze u bukmachera

W dobie internetu na pomoc kibicom przychodzą portale oferujące live streaming, czyli możliwość oglądania meczów na żywo. Coraz częściej komercyjne stacje telewizyjne ku rozpaczy kibiców,oferują oglądanie różnych wydarzeń sportowych w systemie pay-per-view. Nic więc dziwnego, że popyt wśród na oglądanie transmisji online stale rośnie. Ostatnimi laty powstało wiele stron oferujących możliwość obejrzenia meczów zarówno odpłatnie jak i nieodpłatnie. Po wpisaniu w wyszukiwarce pojawi nam się wiele pozycji ze stronami do oglądania zarówno piłki nożnej jak i innych sportów na żywo. Należy podkreślić, że nie zawsze streaming jest w zgodzie z prawem. Ponadto  polecamy poszukać opinii o danej witrynie, ponieważ zdarzają się także przypadki oszustw np. poprzez próby wyłudzenia numeru karty płatniczej. Należy mieć także na uwadze ograniczenia w dostępie do transmisji np. w sytuacji, gdy będzie zbyt wielu oglądających. Jeżeli w swojej przeglądarce macie zainstalowane programy do blokowania reklam, najprawdopodobniej będziecie musieli je wyłączyć.

Portale te oferują linki do transmisji na żywo, ponadto zamieszczane na nich są bieżące informacje o wynikach zarówno w lidze polskiej jak i zagranicznej. Fani innych sportów również znajdą coś dla siebie. Wartą sprawdzenia jest strona www.meczyki.net.pl w której za opłatą można oglądać wiele wydarzeń sportowych. Aplikacja dostępna jest także na urządzenia mobilne z systemem Android. No i oczywiście prawdziwy kibic nie powinien zapominać o oficjalnych stronach jak np. betonline.net.pl, która oferuje możliwość obejrzenia skrótów, a także transmisji na żywo niektórych wydarzeń sportowych.

Tags:

Zobacz także

1 Comments

  1. Pingback: URL

Zostaw komentarz