Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Krępujący seks?

Podziel się

To, że seks jest śmieszny, zaskakujący, zabawny – to wie każdy. Czasami jednak zdarza się, że jest również krępujący. Te krępujące sytuacje zdarzają się większości z nas, choć o tym nie mówimy bo nie pozwala nam na to poziom zażenowania.

Sporządziliśmy listę najbardziej krępujących rzeczy, które według ankietowanych zdarzają się im najczęściej, zobaczcie czy Wam też?


Pośmiej się na sexhumor.pl/dowcipy


Wstydliwe sytuacje podczas seksu:

Twój partner dochodzi, Ty… ledwo co zaczęłaś, a on uważa, że już po seksie i idzie spać, albo co gorsza, ubiera się i idzie do domu!!

Bolesne pomyłki też się zdarzają… Ciemny pokój, Wy napaleni, pozycja od tyłu i… nie ta dziurka! Ałaaaa!!

Byliśmy na kolacji, potem w kinie, potem w klubie na drinku… Spacer z psem. Boże. Wróciliśmy do domu a on nie umył rąk i teraz mnie nimi tam dotyka! Ratunku!!

Jest delikatny jak ciepła klucha, a Ty chcesz, żeby złapał Cię za włosy i do porządku zerżnąć, no cóż… Jak by mu o tym powiedzieć?

Dźwięki waginy – Drogie Panie… wiecie o czym mówimy… Odgłosy bardzo charakterystyczne, podobne do odgłosów z innej dziurki. No cóż. Zdarza się. Wagina potrafi być złośliwa!

Jest za ostro! Czujesz, że po seksie z nim będziesz musiała iść do fryzjera, bo wyrwał Ci połowę kudłów… – no zdarza się…

Troszkę w prawo, troszkę w lewo, odrobinę do góry… Ehh to się nie uda. Jest z dala od Twojego punktu G, a Ty i Twoja miednica nie potraficie go nakierować? No cóż, orgazmu nie będzie…

Dirty talk – czy on właśnie na mnie nakrzyczał, że jestem niegrzeczną suką?! WTF ?!

Macie jeszcze coś, jakieś doświadczenia z własnych przeżyć, które uważacie za mega krępujące? Czy któreś z opisanych przeżyć możecie sobie przypisać? Jak widzicie, nie jesteście odosobnieni. Seks jest ok. Jest przyjemny, romantyczny, przynosi ulgę kiedy jesteśmy zdenerwowani, czy boli nas głowa… ale czasami od krępujących sytuacji w trakcie łóżkowych igraszek ten ból głowy może się jeszcze bardziej nasilić!

Wcześniejszy artykuł

Zostaw komentarz