Wpisz aby wyszukać

Uroda i Zdrowie

Co sprawia, że nie jesteś atrakcyjna?

Podziel się

Czytacie podręczniki jak być bardziej sexy, co robić, by mężczyźni wam ulegali… Warto jednak zastanowić się najpierw, co sprawia, że nie jesteście atrakcyjne i zmienić to jak najszybciej!

Chcesz poderwać faceta, ale Ci to nie wychodzi? Wciąż jesteś sama i kompletnie nie wiesz dlaczego? Jest kilka rzeczy, które sprawiają, że stajesz się mniej atrakcyjna, że mężczyźni nie interesują się Tobą tak bardzo jak byś tego oczekiwała.

Podpowiadamy!

Skrzyżowane ręce – to wbrew pozorom bardzo istotny gest. Są bowiem postrzegane jako gest zamknięcia. Zamknięcia siebie na innych. Jeśli często zdarza Ci się używać takiego gestu – zmień go. Od razu zauważysz, że ludzie zaczną inaczej Cię odbierać.

Kłamstewka… te mniej lub bardziej niewinne… Część z nas celowo kłamie, bo wydaje nam się wtedy, że jesteśmy bardziej atrakcyjne. Nic bardziej mylnego. Kłamstwa wychodzą w końcu na jaw, a my zaczynamy być odbierane negatywnie.

Brak zainteresowań i hobby, to kolejna kwestia. Naukowo udowodnione jest to, że osoby, które posiadają hobby są postrzegane jako atrakcyjne. Poczujesz się pewniejsza siebie mając hobby! Wcale nie musi to być skakanie na banji czy wyprawy w Himalaje…!

Uzależnienia… Niestety. Faceci (zresztą nie tylko) źle odbierają kobiety, które piją, bądź palą (choć to rzadziej, zwłaszcza kiedy mężczyzna sam pali). Bycie w nałogu świadczy o tym, że jesteśmy słabi i nie potrafimy nad sobą panować – przez co jesteśmy oczywiście mniej atrakcyjni.

Popełnianie błędów w pisowni i nie stawianie znaków interpunkcyjnych. Faceci tego nienawidzą. Jest to oznaką niskiego ilorazu inteligencji… Nic tak nie razi jak błędy w sms! Według przeprowadzonych badań, profile na portalach randkowych, które zawierają błędy są źle odbierane a nawet całkowicie ignorowane przez potencjalnych zainteresowanych.

Wysoki, wręcz piskliwy głos to coś czego faceci wręcz nienawidzą. Oczywiście, nie możesz tego zmienić, ale staraj się nad tym panować, ćwiczyć swój głosik… 😉

Kolejna kwestia to złe maniery przy stole. Bekasz? Jesz palcami, wylizujesz talerz!? Oj… to na pewno mu się nie spodoba. Popracuj nad tym. W domu rób co chcesz podczas samotnego posiłku, przy kolacji z nim dbaj o maniery!

Brak uśmiechu to kolejna rzecz, która bardzo razi mężczyznę. Bez uśmiechu sprawiasz wrażenie kobiety w depresji, kobiety zarozumiałej… Nikt nie chce się z taką zadawać – a już na pewno nie chce z nią tworzyć związku. Uśmiechaj się – a gwarantujemy, mężczyźni zaczną się za Tobą oglądać!

Ciągle ziewasz? Wypocznij wreszcie, staraj się nad tym panować. Jeśli nie zasłaniasz przy tym buzi… oj… Jesteś przegrana. Jeśli jesteś niewyspana, masz bladą cerę, cienie pod oczami – no przecież nikt na taką kobietę nie spojrzy – chyba, że z politowaniem…


Czytaj więcej na pornoman.pl

Wcześniejszy artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz