Wpisz aby wyszukać

Dom i ogród

Vestfrost VP-A1M30WH – mały oczyszczacz powietrza o wielkich możliwościach

Podziel się

Oczyszczacze Vestfrost, to nowość na polskim rynku. Co prawda ta duńska marka już raz próbowała wejść na nasz rodzimy rynek, jednak bez powodzenia. Inaczej sprawa wygląda obecnie i to w dużej mierze za sprawą właśnie wszystkich trzech modeli oczyszczaczy powietrza Vestfrost.

Dlaczego warto rozważyć zakup oczyszczaczy Vestfrost i jaki model wybrać do niewielkiego pomieszczenia?

Oczyszczacze Vestfrost dobry wybór w dobrej cenie

Wszystkie trzy modele oczyszczaczy powietrza duńskiego producenta zasługują na miano bardzo dobrych urządzeń, głównie dlatego, że producent szczególnie zadbał o wnętrze oczyszczaczy, montując w nich:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Tak złożona filtracja po prostu nie może być nieskuteczna, co warto wiedzieć, jeśli oczyszczacz posiada jonizator, możemy liczyć również na to że z powietrza pozbędziemy się również wirusów i bakterii oraz pleśni czy grzybów. Oczyszczacze Vestfrost wyróżnia także dedykowana aplikacja mobilna, dzięki której zmienimy ustawienia urządzenia z własnego smartfona. Jeśli zaś dużą wagę przykładamy także do wyglądu, oczyszczacze Vestfrost również w tej kwestii stają na wysokości zadania, są nieco klasyczne, ale ich wygląd nie jest zbyt toporny, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w różnych wnętrzach.

Szukasz oczyszczacz do sypialni? Możesz śmiało stawiać na Vestfrost, ponieważ praca każdego z trzech modeli jest na tyle cicha, że przy włączonym urządzeniu możemy spać naprawdę spokojnie. Minusem dla niektórych będzie fakt, że duński producent nie posiada w swojej ofercie oczyszczaczy z funkcją nawilżania, więc jeśli zależy nam na takim sprzęcie, niestety wśród rodziny Vestfrost ich nie znajdziemy.

Jaki oczyszczacz powietrza Vestfrost do najmniejszych pomieszczeń?

Jeśli szukasz oczyszczacza do niewielkich przestrzeni, nie przepłacaj i zainwestuj w bardzo dobre urządzenie, takim oczyszczaczem Vestfrost jest oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, idealny na każdą kieszeń.

Jakie zalety posiada oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH?

Oprócz wspomnianej ceny, która jak na tak dobre parametry jest naprawdę atrakcyjna (w dobrych sklepach kupimy ten oczyszczacz już za 1099 zł) najmniejszy model ma również atrakcyjny wygląd, wieloetapowy system filtracji powietrza z generatorem jonów, dzięki któremu usuniemy również wirusy i bakterie, oraz prosty system działania. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH to 3 tryby pracy, trzy wskaźniki oraz czujnik kurzu. Jeśli lubisz mieć kontrolę i możliwość zdalnego sterowanie, oczyszczacze Vestfrost , również ten najmniejszy Cię nie rozczarują, wszystko dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Tuya.

Powierzchnia oczyszczania w oczyszczaczu VESTFROST VP-A1M30WH wynosi 42 m2 a wydajność 340 m3/h, cicha praca nieprzekraczająca 17 dB, umożliwia umieszczenie urządzenia także w sypialni. Oczyszczacz jest lekki, ma opływowy kształt, bez ostrych krawędzi oraz blokadę rodzicielską, dlatego umieszczenie go w pokoju dziecka jest jak najbardziej możliwe.

Choć oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH jest niewielki, zasługuje na miano jednego z lepszych urządzeń tego typu do niewielkich pomieszczeń.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Zostaw komentarz