Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Jak wybrać odpowiednie etui Huawei pancerne?

Podziel się

Często mówi się o tym, że etui pancerne firmy Huawei to rozwiązanie, na które po prostu trzeba się zdecydować. Jest to zrozumiałe, ponieważ możemy mówić o największej wytrzymałości. Pamiętajmy jednak o tym, że propozycja propozycji nierówna – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań pancernego etui?

Odpowiednie etui pancerne

Czegokolwiek byśmy nie szukali, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, z czym ma się do czynienia. Tym samym nie można koncentrować się jedynie na tym, że ktoś oferuje etui Huawei pancerne – przede wszystkim liczy się to, jakie materiały zostały wykorzystane. Na pewno warto zainteresować się tworzywem PC lub TPU. Chodzi o tworzywa, które w momencie upadku pochłaniają (jeśli tak można powiedzieć) uderzenie. Ważne jest też to, w jaki sposób zaprojektowano obudowę. Dobrze byłoby, aby wyświetlacz znajdował się nieco niżej. Dzięki temu przy upadku na przedni panel pojawi się dodatkowa ochrona. Wypada też pamiętać o tym, że przydatne okazać się może szkło hartowane. Jeżeli można zwiększyć poziom bezpieczeństwa, to nawet nie ma się nad czym zastanawiać!

Osoby zainteresowane cenami powinny wiedzieć, że kluczowe jest to, z jakiego modelu smartfona korzystamy. Najdroższe propozycje mogą kosztować nawet 400 zł. Nie bez znaczenia jest też to, że etui może chronić przód i tył telefonu. Oczywiście obowiązuje zależność, zgodnie z którą większa ochrona jest równoznaczna z większą ceną.

Nie tylko etui Huawei pancerne – etui wodoodporne

Jak się można domyślić, mamy różne rodzaje etui. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zastosowanie nie zawsze jest takie samo. Wśród możliwości znajdziemy choćby propozycje wykonane z matowego silikonu. To świetna opcja dla tych, którym zależy na ochronie i funkcji ozdobnej.

Co więcej, można też mówić o modelach, które zapewniają specjalne zastosowanie. Świetnym przykładem jest wodoodporne etui na telefon. Wodoodporne etui zaleca się ludziom, którzy często mają kontakt z wodą. Ciekawe jest też to, że niektóre modele mają certyfikat IPX8. Certyfikat ten zapewnia wodoszczelność nawet do 25 metrów!

Zostaw komentarz