Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Czym są bonusy bukmacherskie i jak je otrzymać?

Podziel się

Bonus u bukmachera- jak go ugryźć. Bonus u bukmachera to nic innego jak forma zachęty potencjalnych nowych klientów do rozpoczęcia przygody z zakładami sportowymi, jak również formą promocji dla stałych graczy.

Bonusy na start

Z reguły firmy bukmacherskie proponują dwa rodzaje bonusów. Pierwszy z nich skierowany jest wyłącznie do nowych klientów i zazwyczaj polega na zasileniu konta gracza określoną sumą pieniędzy w zamian za samo zarejestrowanie się u danego bukmachera. Środki te otrzymujemy najczęściej w formie tzw. freebetu. Nie jest uzależniony od tego,czy dokonamy jakiejkolwiek wpłaty na konto. Najpopularniejsze firmy bukmacherskie na rynku oferują za samo zarejestrowanie się freebet w wysokości od 20 do 30 złotych. Jego wykorzystanie zawsze jest uzależnione od spełnienia określonych warunków. Zwykle jest to konieczność 2-3 krotnego obrotu wartości przyznanego bonusu na zdarzenia z kursem od 1.5- 2.0 w zależności od bukmachera.Innym rodzajem bonusu oferowanego nowym graczom jest bonus od pierwszej dokonanej wpłaty. Może on sięgnąć nawet do 1200 złotych.

Oznacza to, że jeżeli dokonamy pierwszej wpłaty w wysokości 1200 złotych, tyle samo do naszego konta dołoży bukmacher. Oczywiście podobnie jak wprzypadku freebetów wykorzystanie bonusu uzależnione jest od spełnienia wskazanych warunków. Najczęściej wymagany jest 3-4 krotny obrót bonusem i wpłaconymi środkami. Kolejną formą bonusu czy promocji jest tzw. zakład bez ryzyka.

Bukmacherskie promocje bardzo popularne

Bukmacherzy oferują na taki zakład określony limit, standardowo 100 złotych co oznacza, że jeżeli zagramy za wspomniane sto złotych, a nasz typ okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci nam pieniądze na konto. Promocje bukmacherskie dla stałych graczy. Stali klienci również mogą skorzystać z szeregu ciekawych promocji i bonusów oferowanych przez bukmacherów. Do najpopularniejszy należy tzw. gra bez podatku. Bonus polega na dodaniu procentowej wartości do łącznego kursu naszego kuponu.

Na przykład: typujemy trzy zdarzenia z łącznym kursem 10.0. Bukmacher dokłada do naszej potencjalnej wygranej od 10 do nawet 20 procent. Innymi popularnymi bonusami są punkty za grę. Zawierając zakład bez względu na to, czy są wygrane,  czy przegrane bukmacher dopisuje do naszego konta gracza punkty, które możemy wykorzystać na nagrody rzeczowe lub zawierać za nie zakłady. Co więcej, stali gracze mogą liczyć na szereg innych przywilejów i specjalnych ofert przygotowanych specjalnie dla nich.

Każda firma bukmacherska

Zostaw komentarz