Wpisz aby wyszukać

Uroda i Zdrowie

Co go podnieca?

Podziel się

Wiele jest rzeczy, które mogą nas podniecać, a nie zdajemy sobie sprawy, że jakaś drobna rzecz, kompletnie nie mająca nawet związku z seksem, może podniecać naszego faceta. Jak jednak odkryć co podnieca go faceta? Przeprowadziliśmy krótkie badanie i o to jego wyniki!

10 niepozornych rzeczy, które go podniecają!

Kiedy drapiesz go po plecach, niemal każdy facet choruje na akarofilię – to właśnie uwielbienie uczucia drapanych pleców – nie wbijaj jednak pazurów zbyt mocno!

Widok jego koszuli na Twoim nagim ciele – generalnie faceci sami nie wiedzą dlaczego właśnie taki widok potwornie ich kręci – zwłaszcza nad ranem, po upojnej nocy.

Facetów podnieca nie tylko inteligencja kobiety, ale również to, że potrafi go szybko i skutecznie rozśmieszyć!

Zarówno podniecenie jak i lęk, mają pewne wspólne cechy. Podwyższone ciśnienie duszność… – dlatego faceci lubią się bać, bo ich mózg wtedy zadaje sobie pytanie – Na pewno się boję, czy jestem zwyczajnie podniecony?

Każdy facet ma jakieś hobby, zdajecie sobie jednak sprawę z tego, że pasje też mogą być seksowne? Ulubiona gra, uprawianie sportu, praca przy zepsutym samochodzie – takie rzeczy również mogą podniecać faceta!

Często puszcza jedną piosenkę w samochodzie? Nie tylko ją lubi, ale wielce prawdopodobne jest, że przy niej miał swój pierwszy orgazm w życiu!

Zapach Twoich perfum – subtelny, delikatny – zwłaszcza ten, który zostaje na jego pościeli po upojnej nocy…

Zdajesz sobie sprawę z tego, że podnieca go jedzenie? -Zwłaszcza to, które pełne jest afrodyzjaków – o czym oczywiście Ty wiesz, bo przecież sama przygotowywałaś listę naturalnych afrodyzjaków na wspólną kolację…

Czerwień – Twoja czerwona sukienka, czerwone szpilki, czerwona koszulka założona do spódniczki czy nawet legginsów – kolor czerwony podnieca każdego faceta!

Zdawałyście sobie drogie Panie sprawę, że podniecają go tak.. na pozór błahe rzeczy? 😉

źródło: gejfilmy.pl

Zostaw komentarz