Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Stroje na Halloween – przegląd najmodniejszych kreacji

Podziel się

Wydrążona i przerażająca dynia, podświetlona świeczką to znak rozpoznawczy Halloween. To święto, mające typowo amerykańskie korzenie, na dobre zadomowiło się w naszej polskiej kulturze. I choć ma wielu przeciwników, to bale halloweenowe cieszę się niegasnącą popularnością. A jak bal to koniecznie przebranie. Jakie przebrania są teraz modne?

Przebranie na Halloween – jakie najmodniejsze?

Halloween to święto, które obchodzone jest 31 października, dzień przed Dniem Wszystkich Świętych. Halloweenowe bale to okazja dobrej zabawy. Stroje na Halloween są różne i zależą od charakteru imprezy. W przypadku dzieci, stroje najczęściej nawiązują do ich ulubionych postaci z bajek. Dlatego też na balach królują stroje księżniczek czy  superbohaterów – takich jak Hulk, Spiderman czy Batman. W przypadku starszych dzieci najwięcej jest przebrań za kościotrupy, czarownice i czarodziejów, a także za zombie czy diabły.

Bale Halloweenowe dla dorosłych to cała gama różnych strojów. Oprócz typowych strojów tematycznych, królują nawiązania do filmów grozy. Zombie, postać z filmu Krzyk, Freddie Kruger, Joker czy wujek Foster z Rodziny Adamsów to najpopularniejsze przebrania halloweenowe. Wśród pań króluje halloweenowy strój Cruelli De Mon ze znanej bajki Disneya, Czerwonego Kapturka czy Wednesday Addams z Rodziny Addamsów.

Przebranie na Halloween – jakie powinno być?

Halloween to okazja do dobre zabawy. Warto więc wpisać się w trend i wybrać odpowiednie przebranie, które można nabyć w All4Party. Kreacje halloweenowe mogą być zarówno przerażające, jak i mniej budzące grozę. W przypadku pań strój nie musi być przerażający  – seksowne wampirzyce i czarownice to znakomity pomysł na imprezę.

Strój na Halloween powinien być dobrany do osoby, która go nosi. Musi być wygodny i nie krępować ruchów. Jeśli mamy ochotę zaszaleć, Halloween jest ku temu najlepszą okazją. Warto pamiętać, że kostium nie musi być  straszny lub przerażający! Ważne, żeby był oryginalny i niepowtarzalny, a dzięki temu na długo zapamiętamy przebieraną imprezę.

Zostaw komentarz