Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Piłkochwyty na boiska. Czy można je wykorzystać na własnej działce?

Podziel się

Zadaniem piłkochwytów na boiska jest zabezpieczenie terenu sportowego, a także okolicznych budynków, samochodów oraz domowników. Należy pamiętać, że niekontrolowana, poruszająca się z dużą prędkością piłka może stanowić poważne zagrożenie. Odpowiedniej jakości piłkochwyty są rozwiązaniem, które sprawi, że teren będzie bezpieczny, funkcjonalny, na pewno również będzie wyglądał o wiele bardziej profesjonalnie.

Sport to zdrowie. Rozumie to coraz większa liczba Polaków, którzy praktycznie codziennie uprawiają taką czy inną aktywność fizyczną. Siłownie, baseny, trasy rowerowe, parki z dużą ilością zieleni – to cieszy się dużą popularnością.

Duża ilość osób, które również na swojej działce posiadają niezagospodarowany teren, inwestuje w rozwiązania, które umożliwiają ćwiczenie czy grę w piłkę nożną. Tego rodzaju domowe obiekty są coraz bardziej widoczne, posiadają również coraz lepsze wyposażenie. Przede wszystkim jednak muszą być bezpieczne, zarówno dla użytkowników, jak również dla pozostałych domowników. Temu służą między innymi piłkochwyty na boiska.

Przydomowe boisko – jakie zagrożenia?

Przydomowe boisko to świetny sposób na to, aby grać w piłkę nożną i nie tracić czasu na dojazdy oraz pieniędzy na wynajmowanie obiektów sportowych. Jednak posiadając boisko blisko domu możemy narazić go na uszkodzenia. Zbite okno, uszkodzone drzwi, brudna elewacja, uszkodzone parapety – to tylko przykłady. Uszkodzeniom mogą również ulec samochody, krzywda może stać się innym domownikom.

Zobacz także: https://www.swiatmargo.pl/czy-pilkochwyty-na-boisku-sa-naprawde-potrzebne/

Piłkochwyty – sposób na bezpieczną grę

Jeżeli chcemy, aby nasze boisko było w pełni komfortowe oraz bezpieczne, warto pomyśleć o nowoczesnych piłkochwytach na boisko. Czym one są? To odpowiedniej jakości siatki, wykonane z materiałów, które przede wszystkim są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz rozrywanie. Nie bez znaczenia jest wysoka elastyczność, która pozwala na wygaszenie impetu pędzącej piłki, która spokojnie osiądzie na siatce i wróci na boisko.

Piłkochwyty montowane są na specjalnych słupach, które mają za zadanie zapewnić stabilność konstrukcji oraz przede wszystkim odporność na działanie silnego wiatru. Ważne, aby kupować piłkochwyty, które mają określone parametry, małą średnicę oczek, które są estetyczne i proste w montażu. Takie kompleksowe rozwiązania, które zwiększą komfort gdy można zamówić w firmie https://www.siatki-kramer.pl/

Zostaw komentarz