Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Pierwsza randka – jak się przygotować?

Podziel się

Miłość wymaga wielu poświęceń. Często okazuje się, że aby otrzymać szansę u drugiej osoby i by nasz związek stał się udany, należy być bardziej roztropnym i przygotować się bardziej niż do rozmów kwalifikacyjnych w pracy. Szczególnie nerwowa i intrygująca może być pierwsza randka. Wywarcie dobrego wrażenia na drugiej osobie nie zawsze jest łatwe.

Jak sprawić, by pierwsza randka była udana?

Najważniejszą kwestią jest umiejętność wyczucia małych sygnałów. Badania wskazują, że zaproszenie na drinka jest odbierane jako taki sygnał przez mężczyzn, podczas gdy dla kobiet nie ma to wielkiego znaczenia. Jednak najistotniejszym czynnikiem, który znacząco zmniejszy ryzyko wpadki podczas randki, jest podejście do tego wydarzenia bez stresu. Jeśli będziemy spięci, to nie tylko narazimy się na faux-pas, ale również rozmowa może nie kleić się tak, jak należy. Nie mówiąc o tym, że o bliższym zbliżeniu i wspólnej sex przygodzie możecie zapomnieć.

Czym zaintrygować drugą stronę?

Kwestią, która zwykle intryguje drugą połówkę, jest poczucie humoru. Ten element także dowiedzie, że jesteśmy wyluzowani i z tym spotkaniem nie wiąże się nasz większy stres. Oczywiście bardzo istotne są też wspólne zainteresowania. Jeśli znajdziemy temat do rozmów, to szybko rozluźni to kolejne bariery i sprawi, że być może wkrótce zejdziemy nawet na trudniejsze tematy. Nie należy jednak zaczynać od kwestii drażliwych, takich jak np. polityka lub religia.

Miejsce na pierwszą randkę

Wybór miejsca na pierwszą randkę również nie należy do najłatwiejszych. Ważna jest w tym przypadku dobra i urokliwa atmosfera. Dlatego najbardziej pasują tutaj kawiarnie lub restauracje. Warto sprawdzić, w jaki sposób są one urządzone – tak, aby czuć się w nim przyjemnie i komfortowo.

Ubiór na pierwszej randce

Zaimponować drugiej stronie może także właściwy ubiór. Elegancka koszula oraz spodnie i marynarka to elementy garderoby, które mają znaczący wpływ na możliwość poczucia się atrakcyjnym. Oczywiście nie przesadzajmy bo też nie chodzi o to, abyśmy wyglądali jak gwiazdy filmów porno dla dorosłych. Z kolei kobiety potrafią przyciągnąć wzrok niejednego mężczyzny dzięki oryginalnej sukience oraz butach na wysokim obcasie podkreślających grację.

Zostaw komentarz