Wpisz aby wyszukać

Moda i styl

Moda męska wiosna-lato 2020 – 3 hity

Podziel się

Sezon w modzie wiosna-lato 2020 rozkręcił się na dobre. Ten rok jest istną mekką dla miłośników odświeżającej wolności w szafie. Nie ma mowy o kolorystycznych ograniczeniach, ani narzucania konieczności wyboru poszczególnych wzorów. Nie ma, że nie pasuje. Sprawdźcie, jakimi prawami rządzi się tegoroczny sezon w modzie męskiej.

Moda męska wiosna i lato 2020 – co proponują projektanci?

Do głosu dopuszczamy tu przede wszystkim znane marki których projektanci stawiają na absolutny brak ograniczeń pod względem zestawiania kolorystycznego. Swoimi prawami rządzą się więc rozmaite printy, fasony, a także dodatki. Dior nie boi się na przykład zestawiać koszuli z szortami, natomiast Valentino ubiera modele od stóp do głów w jeans. Armani nie boi się proponowania mężczyznom różu. Nie bez znaczenia pozostają też motywy safari czy też wolności lat 70., bądź też sportowe.

W top 5 trendów w modzie męskiej znalazły się przede wszystkim kolory. Modne są nie tylko klasyki, które chyba nigdy nie wyjdą z szaf – wszelkiej maści biele, czernie i szarości, ale także żółcie, pomarańcze oraz wszelkie odcienie koloru niebieskiego. Jak już wspomnieliśmy – róż także wkracza do łask projektantów. Można go śmiało zestawiać z odważnymi kolorami, jak i dawać kontrasty na przykład z czernią.

Modne wzory w modzie męskiej wiosna-lato 2020 to przede wszystkim różnorodność. Świetnie jest postawić na wszelkiej maści geometryczne zdobienia, ale równie dobrze jest także pokusić się na hippisowskie motywy. Można spokojnie wyjąć z czeluści szaf hawajskie dekory, albo też koszule stylizowane na pochlapane.

Do łask wracają także koszule – w każdym wydaniu. Nieważne czy jest to sportowy model z bawełnianym zacięciem czy też elegancja połączona z wymownym tonem. Koszule można zestawiać dowolnie i bawić się nimi zarówno w zestawieniach, jak i tonacjach kolorystycznych.

Zobacz także: https://colibro.pl/modne-buty-na-lato-2020-sprawdz-po-ktore-sandaly-siegnac/

Modne ubrania – gdzie ich szukać?

Po modną odzież najlepiej jest sięgać w miejscach w których jest ona dostępna na wyciągnięcie ręki. Warto więc znaleźć dobrą galerię handlową, taką jak Złote Tarasy. Jest to największa galeria handlowa w Warszawie. Położona w centrum miasta, więc dojazd do niej jest łatwy praktycznie z każdej jego części. Z powodzeniem można także zaparkować auto. Centrum handlowe dysponuje bowiem parkingiem całodobowym, więc bez problemu można przyjechać do niego właśnie samochodem. Kolejna kwestia, to to że można tu znaleźć wiele świetnych marek w jednym miejscu. Nie bez znaczenia więc jest to, że wszelkie trendy mamy na wyciągnięcie ręki. Jest to spore zaoszczędzenie czasu. Ubrać się od przysłowiowych stóp do głów można w Złotych Tarasach bez problemu.

Wcześniejszy artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz