Wpisz aby wyszukać

Uroda i Zdrowie

Lipoliza iniekcyjna – jak wpływa na wygląd sylwetki?

Podziel się

Nie wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wymagają leżenia w szpitalu oraz przechodzenia rekonwalescencji jak po operacji. Po wykonaniu lipolizy można niemalże od razu wracać do domu. Zabieg ten pozwala wyszczuplić sylwetkę poprzez miejscowe usunięcie tkanki tłuszczowej.

Co gwarantuje lipoliza iniekcyjna?

Wśród popularnych zabiegów kosmetycznych coraz częściej wyróżniają się takie, które przynoszą szybkie efekty i nie są inwazyjne. Przykładem jest lipoliza iniekcyjna w Kielcach, metoda pozwalająca zapomnieć o brzydkich wałeczkach tłuszczu na ciele. Tkankę tłuszczową usuwa się za pomocą iniekcji chemicznych.

W odróżnieniu od liposukcji, lipoliza może zostać wykonana bez konieczności pobytu w szpitalu. Przynosi efekty po dość krótkim czasie, ale niekiedy pojedynczy zabieg nie wystarczy – dla uzyskania oczekiwanych rezultatów można je powtarzać kilka razy. Sylwetka będzie wyglądała dużo lepiej, ale lipoliza nie jest metodą na odchudzanie się.

Lipoliza iniekcyjna – co trzeba wiedzieć, zanim wykona się ten zabieg?

Decydując się na wykonanie lipolizy iniekcyjnej po raz pierwszy, warto zapoznać się z ofertą okolicznych gabinetów. Informacje dostępne w Medica Estetic lub w innych bazach wiedzy pozwolą rozwiać wszelkie obawy. Naturalnie nie ma potrzeby obawiać się zabiegu – jest on zaliczany d zabiegów nieinwazyjnych.

Lipoliza iniekcyjna w Kielcach to częste rozwiązanie wybierane przez osoby, które mimo dość zgrabnej sylwetki narzekają na „boczki” lub inne formy wynikające z nagromadzenia się tkanki tłuszczowej. Zabieg pozwoli w krótkim czasie cieszyć się nienaganną figurą.

Dlaczego lipoliza iniekcyjna musi być wykonywana w klinice?

Zabiegi polegające na przerwaniu ciągłości skóry muszą być wykonywane przez lekarza. Lipoliza iniekcyjna w Kielcach nie jest zabiegiem bolesnym ani ryzykownym, ale podaje się znieczulenie miejscowe, bo skóra jest przebijana. Należy dopilnować, by nad realizacją zabiegu czuwał lekarz specjalista.

Podsumowując, dzięki zastosowaniu lipolizy można usunąć miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Ta metoda pozwala wyszczuplić sylwetkę przez pozbycie się takich skupisk tłuszczu.

Zostaw komentarz