Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Limity w zakładach bukmacherskich – kiedy jesteśmy na nie narażeni?

Podziel się

Legalni bukmacherzy stosują limity globalne i indywidualne. Dotyczą maksymalnych wygranych, jakie może osiągnąć gracz z danego zakładu. Globalne ustalane są na podstawie popularności danych zdarzeń – im bardziej popularne, tym limity większe, a indywidualne są pokłosiem zbyt fortunnej gry. Jednak po pierwszej wyższej wygranej niekoniecznie zostaniemy „zlimitowani”. Warto dowiedzieć się kiedy legalni bukmacherzy w Polsce najczęściej nakładają limity i jak się przed nimi ustrzec na samym początku dobrej passy.

Kto jest narażony na limity u bukmacherów?

legalni bukmacherzyGracz, który rejestruje się na stronie bukmachera i od razu stawia bardzo duże pieniądze, a jego zakład jest wygrany, z całą pewnością może otrzymać limit stawek. Każdy bukmacher nakłada inne limity, jednak wahać się mogą od 20 do nawet 70%. Zatem obstawiając wygraną zespołu za 1000 zł, możesz otrzymać limit, które zniweluje twoje zapędy o jedno zero, a więc wygrasz 10 krotnie mniej. Zasadą jest, że nie powinno się stawiać więcej niż 25% depozytu. Bukmacher przede wszystkim „poluje” na tych, którzy wiedzą o co chodzi i trafnie typują. Jeśli payback jest o wiele wyższy niż 100% z kilku zakładów, to limit masz jak w banku.

Kiedy możesz otrzymać limit u bukmachera?

Jest wiele sytuacji, które mogą doprowadzić do otrzymania limitu. Oczywiście ten kto przegrywa, a obstawia ryzykownie nie ma się czego bać, bowiem bukmacher z zadowoleniem przyjmuje większe profity. Już jednorazowa wygrana na znaczącą sumę może doprowadzić do wprowadzenia limitu stawek i maksymalnej wygranej. Bukmacher bacznie obserwuje każde Twoje działanie, a kiedy zauważa ryzykowną grę bacznie Cię obserwuje. To czego legalni bukmacherzy internetowi w Polsce najbardziej nie lubią, to surebety – pewne zakłady, które przynoszą zysk typerowi, a obnażają złe oszacowanie bukmachera. W przypadku wygrania kilku takich zakładów pod rząd można się spodziewać ograniczeń stawek. Jeśli lubisz obstawiać zakłady live i często Ci się w nich powodzi, to możesz mieć pewność, że bukmacher nałoży stosowny indywidualny limit. Może się zdarzyć tak, że lubiane przez Ciebie zakłady nie będą promowane na stronie po zalogowaniu. Ukrywanie zakładów to jedna ze strategii legalnych bukmacherów w stosunku do tych, którzy mają zbyt dobrą passę.

Jak grać, aby uniknąć limitu?

limity bukmacherskieKiedyś za zbyt ryzykowną grę przynoszącą spore profity można było od bukmachera otrzymać „prezent”, nawet w postaci zamknięcia konta. Teraz tak drastycznych środków się nie stosuje, a to także dlatego, że można korzystać jedynie z usług legalnych polskich bukmacherów, a wszelkie strony internetowe z zagranicy, gdzie bukmacherzy nie mają licencji są blokowane. Można jednak przyjąć pewną strategię, aby szybko nie otrzymać limitu indywidualnego. Przede wszystkim warto grać u kilku legalnych polskich bukmacherów. Dzięki temu można czerpać większe zyski w krótszym czasie nie narażając się na ukrócenie stawek. Kolejną metodą jest obstawianie różnych dyscyplin, gdyż wybieranie uparcie tej samej ligi powoduje, że za częste wygrane zostanie zastosowany limit, gdyż bukmacher uzna Cię za eksperta w danej dziedzinie. A propos ekspertów, jeśli do nich należysz, nie możesz się zbyt szybko ujawnić. Na początku lepiej obstawiać zwykłe zakłady i przeplatać je co jakiś czas surebetami. Stałe granie „pewnych” zakładów, gdzie bukmacher popełnił błąd powoduje szybką reakcję z jego strony, gdyż on nie lubi się mylić. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na swoje stawki i nie stosować tych po przecinku, a zawsze zaokrąglać ją do liczby całkowitej.

U kogo najwyższe limity?

Wielu bukmacherów, wychodząc niejako naprzeciw oczekiwaniom graczy, a także w odpowiedzi na działania konkurencyjnych zakładów bukmacherskich, ustala wyższe limity na pojedynczy zakład. Najwięcej można wygrać u bukmachera Fortuna, gdzie maksymalna wypłata może wynieść nieco ponad 600 tys. zł. Niewiele mniej, bo pół miliona, wynosi limit w zakładach bukmacherskich STS. Z kolei w LV BET wygrać można jednorazowo do 300 tys. zł. Oczywiście po takiej wygranej za kolejnym razem pewnie zostanie nałożony limit indywidualny na stawkę. Warto zauważyć, że w przypadku widoczności limitu nic nie ukrywa Fortuna, gdzie przed złożeniem zakładu można zobaczyć jaki jest maksymalny limit na stawkę.

Limity w zakładach bukmacherskich to temat, który żywo interesuje tych graczy, którzy przeżywają dobrą passę. Są sposoby, aby przedłużyć ją jeszcze odrobinę i warto z nich skorzystać. Trzeba pamiętać także, by środków z wygranych nie wypłacać zbyt często. Takie działanie nierzadko skutkuje nałożeniem limitu indywidualnego.

Tags:

Zobacz także

Zostaw komentarz