Wpisz aby wyszukać

Moda i styl

Koszule damskie – eleganckie i biznesowe

Podziel się

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie koszule damskie. Odpowiednio dobrane potrafią naprawdę podkreślić nasze walory, jednocześnie pozostając eleganckimi i odpowiednimi nawet na biznesowe spotkania. To piękna, choć często niedoceniana część naszej garderoby.

Koszule zwykle kojarzą się z męską garderobą – eleganckie, pasujące do garnituru. Ale nie można zapominać o damskich eleganckich koszulach i o tym, że mogą wyglądać bardzo klasycznie jednocześnie podkreślając np. talię.

Koszule damskie i jak je dobrać?

Po pierwsze – nic nie wygląda gorzej i mniej profesjonalnie niż niedopinające się guziki. Jeśli masz obfity biust, wybierz na tyle dopasowaną koszulę, aby żaden guzik się nie odpinał. Po drugie – eleganckie wcale nie muszą oznaczać nudnych – wybierz koszule damskie, które są równocześnie stylowe, ale i modne oraz z charakterem. Zastanów się, na jakie okazje są one Ci najbardziej potrzebne. Jeśli jesteś np. prawnikiem, prawdopodobnie charakter Twojej pracy będzie wymagał innego stroju niż np. pracując w marketingu. Obie mogą być eleganckie, ale w trochę inny sposób. Zastanów się także nad kolorem – czy powinien być bardziej stonowany, czy możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i postawić np. na krwistą czerwień.

Gdzie znaleźć idealne?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć różnorodne eleganckie koszule damskie – odwiedź Eye for Fashion. Marki, z którymi współpracujemy (Potis & Verso oraz L’AF) są naprawdę mistrzami w łączeniu biznesowej elegancji z wyjątkową kobiecością. Nie ma mowy o nudzie, nawet gdy zdecydujesz się na z pozoru prostą, białą koszulę.

Pokażmy, że elegancja nie jedno ma imię. Może być ona niezwykle kobieca – taka, w której będziemy się dobrze czuć.

2 Comments

  1. No fajnie się prezentują, lubię bardzo takie koszule

  2. Bardzo lubię sobie tak się ubrać elegancko

Zostaw komentarz