Wpisz aby wyszukać

Biznes i Finanse

Gadżety dla eko firm – wybierz długopisy drewniane!

Podziel się

Twoja firma kładzie duży nacisk na ekologię? W takim przypadku warto pamiętać o tym również podczas zamawiania gadżetów reklamowych. Dzisiaj ich producenci mogą zaprezentować wiele modeli gadżetów przyjaznych dla natury, a wśród nich dostępne są także długopisy drewniane.

Długopisy reklamowe z drewna

Drewno jest materiałem, który podlega biodegradacji, dlatego też nie jest tak obciążający dla naszej planety jak chociażby plastik, z którego wykonuje większość długopisów reklamowych. Właśnie dlatego długopisy drewniane – https://oznakowane.com/oferta/artykuly-pismiennicze/dlugopisy-reklamowe mogą być bardzo dobrym wyborem dla tych firm, którym zależy na podkreśleniu ważnych dla nich wartości.

Dostępne w sprzedaży długopisy drewniane składają się najczęściej z materiałów jak stalowa obudowa oraz drewniane wykończenie. W środku umieszcza się wprawdzie plastikowy wkład, ale jest on wymienny, dlatego też długopis może służyć przez długi czas, co również wpisuje się w ideę zero waste.

Dodatkowo długopisy drewniane mogą być poddawane znakowaniu, czyli wykonuje się na nich najczęściej grawerowanie. Logo na długopisie może wtedy przypominać o firmie oraz budować jej pozytywny wizerunek i rozpoznawalność.

Rodzaje długopisów drewnianych

W sprzedaży w ofercie firm wykonujących gadżety reklamowe można aktualnie znaleźć wiele modeli drewnianych długopisów.

Najtańsze są długopisy drewniane bez przycisku do wysuwania wkładu. Można też zakupić je jako długopisy profilowane, które są wygodniejsze w trzymaniu niż zwykłe długopisy o prostej konstrukcji.

Wyższą cenę mają długopisy wykonane z przyciskiem oraz z uchwytem. Są to również modele, które mogą mieć prestiżowy wygląd, dlatego też są one chętnie kupowane przez firmy. Można zakupić je w wielu formach, więc warto porównać propozycje producentów.

Warto również wskazać, że długopisy drewniane można kupić w stylowych zestawach piśmienniczych. Składają się one głównie z długopisu oraz z ołówka albo z pióra wykończonego drewnem. Całość jest umieszczona w praktycznym i szykownym etui, dzięki czemu takie zestawy świetnie nadają się na prezent.

Jak kupić długopisy drewniane dla firmy?

Aby złożyć zamówienie na długopisy drewniane, trzeba wybrać firmę, która zajmuje się realizacją takich gadżetów. Obecnie można bez problemów znaleźć te firmy online i natychmiast złożyć zamówienie w ich sklepach internetowych.

Przy zamawianiu długopisów reklamowych należy pamiętać też o tym, by przekazać projekt graficzny. Najczęściej na artykułach piśmienniczych umieszcza się logo firmy, ale można też wykonać na nich inne rodzaje grawerunków, nadruków, na przykład z grafikami, napisami.

Zostaw komentarz