Wpisz aby wyszukać

Uroda i Zdrowie

Dieta Kalibra – największe zalety

Podziel się

Przechodziłam przez wiele różnych diet w moim dotychczasowym życiu. Chciałam wreszcie poczuć się piękna, zgrabna i przede wszystkim chciałam aby mąż nie musiał się mnie wstydzić przed kolegami. Rozmiar 48 był moja udręką gdy trafiłam na stronę https://dietakalibra.pl gdzie odkryłam jak szybko mogę zmienić swój dramat w upragnione szczęście.

Myślałam, że to kolejna dieta, która okaże się porażka, ale nie zdawałam sobie jeszcze wtedy sprawy jak bardzo się myliłam. Po wysłaniu formularza nie spodziewałam się zbyt dużo, ale gdy w krótkim czasie dostałam informację zwrotną z listą specjalistów, którzy byli gotowi aby pomóc mi zmierzyć się z moim odwiecznym wrogiem Panią Otyłością zaczęłam wierzyć, że może tym razem będzie inaczej. Umówiłam się do dietetyka, który posiadał wiedzę na temat diety Kalibra.

Lekarz skierował mnie na multum badań, które pomogły w ustaleniu szczegółów mojej diety. Bałam się, że i tym razem skończy się ona rozczarowaniem, jednak wsparcie mojej rodziny oraz przede wszystkim mojego małżonka okazało się nieocenioną formą motywacji. Zaczynając pierwszy etap odchudzania miałam w głowie myśl, że tym razem musi się udać. I był to strzał w dziesiątkę! Dieta szybko zaczęła przynosić efekty, a ja nie wiedziałam kiedy usuwam zbędne kilogramy i centymetry.

Posiłki stały się dla mnie przyjemnością, a dodatki zakupione na stronie małymi nagrodami, które umilały mój dzień. Przekąski, a zwłaszcza dżem truskawkowy do którego link znajdziecie tutaj https://dietakalibra.pl/produkty/dodatki/dzem-truskawkowy/ jem bez wyrzutów sumienia, ponieważ wiem że ich zrównoważona ilość nie jest dla mnie szkodliwa. A ten smak! Pokochał go nawet mój mąż, który jest z większością owoców na bakier. Dodatkowym atutem korzystania z tego rodzaju diety są gotowe posiłki.

Jestem osobą zapracowaną, często nie mam czasu i ochoty na tworzenie w kuchni dania, które będzie równie dobre jak to wykonane przez Magdę Gessler, ponieważ po prostu to nie moja bajka. Dlatego jedzenie, dostarczane przez kuriera to coś co uwielbiam. Gdybym mogła cofnąć czas i posiadać doświadczenie, które mam na dzień dzisiejszy nie podjęłabym się żadnej innej diety. Jestem dziś w stanie spojrzeć w lustro i nie czuć obrzydzenie, a ponadto mój mąż nie potrafi utrzymać przy sobie rąk gdy pojawiam się w naszej sypialni.

Największą nagrodą dla mnie jest przyjemność jaką dają mi zakupy. Po mojej przygodzie z dietą witam się z rozmiarem 40 jak z najlepszym przyjacielem. Zacznijcie od wybrania specjalisty w tej dziedzinie. Jednego z wielu, który będzie przy Was w tej trudnej, ale jakże i przyjemnej trasie zrzucenia kilogramów, możecie znaleźć na tej stronie https://dietakalibra.pl/kontakt/?source=nutrition, ja również z niej korzystałam. Powodzenia!

Zostaw komentarz