Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Bolt – jak zostać kierowcą?

Podziel się

Bolt brany jest pod uwagę wtedy, kiedy ktoś chciałby załatwić sobie przejazd w atrakcyjnie niskiej cenie. To fakt, że jest to dobra propozycja. Czy ktoś jednak bierze pod uwagę to, żeby podjąć pracę jako kierowca Bolt’a, zapewniając sobie nawet umowę o pracę?

Bolt – korporacja zrzeszająca kierowców

Bolt na Śląsku wspiera studentów, młodzież, dorosłych, seniorów, itd. Każdy tak naprawdę z tego korzysta. Można jednak pomyśleć o tym w zupełnie inny sposób.

Jako o możliwości podjęcia współpracy. Istnieją specjalne korporacje, które zrzeszają kierowców. Takich, którzy chcą podjąć współpracę, jednak nie zamierzają zakładać działalności gospodarczej. Z czym trzeba się liczyć? Z prowizją. Nie jest ona co prawda wysoka, jednak trzeba będzie ją zapłacić. Wiele osób będzie na pewno zastanawiać się nad tym, czy to się opłaca. Tak. W szczególności, jeżeli ktoś weźmie koszta, jakie powiązane są z samodzielnym prowadzeniem firmy. Całkiem możliwe, że wiele osób dojdzie do wniosku, że totalnie im się to nie opłaca. Zapłacenie takiej prowizji wykaże się korzystniejsze.

Bolt – zalety podjęcia takiej współpracy

Bolt na Śląsku ma wiele zalet. Jeżeli ktoś się zdecyduje na taką formę współpracy, może wiele zyskać. Mowa tu bowiem o takich kwestiach jak:

  • dostęp do programu BENEFIT z kartą Multisport,
  • wysokość prowizji pobierana jest tylko za dni, jakie się pracuje i w jakich dniach korzysta się z aplikacji (jako kierowca),
  • kierowca sam decyduje o tym, kiedy chce mieć wolne,
  • forma rozliczenia, dopasowana do indywidualnych potrzeb kierowcy, mogą to być przelewy, jakie wykonywane są raz na tydzień, raz na miesiąc lub w dowolnym momencie, na żądanie kierowcy.

Tego typu korzyści uzależnione są tak naprawdę od tego, co dana korporacja jest w stanie zapewnić.  Można być jednak tego, że faktycznie można na tym sporo zyskać. Warto jednak zapoznać się z kwestią, jakie warunki należy spełnić, aby móc zostać takim kierowcą, który pracuje dla korporacji, jaka oferuje przejazdy Bolt.

Zostaw komentarz