Wpisz aby wyszukać

Aktualności

Blister zgrzewany – charakterystyka i proces produkcji

Podziel się

Trudno wyobrazić sobie sprzedaż towarów, gdy nie mamy do dyspozycji odpowiedniej jakości opakowań. Warto podjąć współpracę z firmą, która może wykonać różnego rodzaju opakowania, zgodnie z naszą specyfikacją, charakterystyką produktu, jak również takie, które będą wykonane z materiałów trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, jak również działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dużą popularnością cieszy się blister zgrzewany.

Czym jest blister zgrzewany i gdzie znajduje zastosowanie?

Oferując klientom różnorodne produkty, musimy zadbać nie tylko o ich dobrą specyfikację techniczną i jakość wykonania, przede wszystkim zaś o to, aby były w odpowiedni sposób zapakowane. Jest to niezwykle ważne w przypadku produktów, które narażone są na uszkodzenie, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Rozwiązaniem jest blister zgrzewany. Blister zgrzewany to nowoczesne i trwałe opakowania z tworzywa sztucznego. Można je bez żadnego problemu dopasować do kształtu przedmiotu, jak również pozostałej specyfikacji produktu.

Blister zgrzewany może być wykorzystany do pakowania:

  • narzędzi,
  • kosmetyków,
  • długopisów, ołówków, piór, innego rodzaju przyborów szkolnych,
  • małej elektroniki,
  • gadżetów reklamowych,
  • zabawek,
  • kabli, uchwytów, elementów montażowych, komponentów, części do sprzętu komputerowego, RTV, AGD.

Nowoczesne wytłoczki plastikowe

Dzięki takiemu rozwiązaniu, jak wytłoczki plastikowe możliwe jest skuteczne pakowanie produktów, które w różnych względów nie mogą być uszkodzone. Bardzo ważne jest to, że producent może stworzyć między innymi takie wytłoczki plastikowe, które idealnie spełnią oczekiwania klienta.

Istnieje możliwość zamówienia takich wytłoczek, jak blistry połączone z kartonem, z dwóch zgrzanych kawałków plastiku, z zagięciami i wysuwanym kartonem, a także zamykanego.

Wykorzystanie blistrów jest praktyczne oraz przede wszystkim bardzo wygodne. Sam materiał jest również ekologiczny.

Zostaw komentarz